0%
 • دفاتر ما
 • No.22, Khodaverdi ave, Pourebtehaj st. , Niavaran, Tehran, Iran
  مشهد، مجتمع توریستی آبادگران، عبادی ۳۴

خدمات روایت داده‌ها

Scroll to Explore
خدمات روایت داده‌ها

پاوپر: شریک شما برای خدمات روایت داده

آیا می خواهید داده های خود را به بینش و اقدامات تبدیل کنید؟ آیا می خواهید داده های خود را به طور مؤثر و متقاعد کننده به سهامداران و مشتریان خود منتقل کنید؟ آیا می خواهید یک فرهنگ داده محور در سازمان خود ایجاد کنید و تصمیم گیری خود را تقویت کنید؟

اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات مثبت است، به پاوپر نیاز دارید.

پاوپر شرکتی است که خدمات روایت داده را برای کمک به شما در دستیابی به اهداف و اهداف تجاری خود ارائه می دهد. ما تیمی از کارشناسان داریم که می‌توانند داده‌های شما را به روشی قانع‌کننده و معنادار تحلیل، گزارش و روایت کنند.

روایت داده فرآیند تبدیل داده ها به داستان هایی است که زمینه، ارتباط و تأثیر داده ها را منتقل می کند. روایت یا داستان سرایی داده به کاربران کمک می کند تا داده ها را درک کنند، بینش ها را بیابند و بر اساس آنها عمل کنند. داستان سرایی داده بیش از تجزیه و تحلیل یا تجسم داده است. این هنر و علم داستان سرایی است که روی داده ها اعمال می شود.

در پاوپر، ما طیف وسیعی از خدمات داستان سرایی داده را ارائه می دهیم، مانند:

 • تجزیه و تحلیل داده ها: ما به شما کمک می کنیم تا داده های خود را با استفاده از روش ها و ابزارهای مختلف جمع آوری، پردازش، کاوش و تفسیر کنید.
 • تجسم داده ها: ما به شما کمک می کنیم نمودارها، نمودارها، نقشه ها، داشبوردها و سایر عناصر بصری را ایجاد و طراحی کنید که داده ها و بینش شما را نشان می دهد.
 • روایت داده‌ها: ما به شما کمک می‌کنیم داستان‌هایی بسازید و ارائه دهید که داده‌ها و بینش‌های شما را به روشی واضح و جذاب توضیح می‌دهد. ما از تکنیک هایی مانند روانشناسی مخاطب، تحقیقات پیرامونی، سناریو نویسی و غیره استفاده می کنیم تا داستان های شما را با نیازها و اهداف خاص شما تنظیم کنیم.
 • گزارش داده ها: ما به شما کمک می کنیم گزارش های جامعی تهیه و ارائه کنید که داده ها و بینش های شما را به روشی منسجم و منسجم روایت می کند. ما از قالب هایی مانند اسناد، اسلایدها، ویدئوها، پادکست ها و غیره برای مطابقت با اولویت ها و اهداف شما استفاده می کنیم.

چرا پاوپر را انتخاب کنید؟

پاوپر چیزی بیش از یک ارائه دهنده خدمات روایت داده است. ما شریک شما برای موفقیت در ارایه داده ها هستیم. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید ما را انتخاب کنید:

 • ما تیمی از راویان حرفه‌ای و با تجربه داریم که به کاری که انجام می‌دهند علاقه زیادی دارند. آنها دارای سوابق، تخصص و گواهینامه های متنوعی در زمینه های مختلف علوم داده، تجزیه و تحلیل، تجسم، روایت و غیره هستند.
 • ما راه حل های سفارشی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازها و اهداف خاص شما باشد. ما به شما گوش می دهیم و چالش ها و فرصت های شما را درک می کنیم. ما با شما یک طرح داستان سرایی داده ایجاد می کنیم که با اهداف و ترجیحات شما همسو باشد.
 • ما نتایجی با کیفیت بالا ارائه می دهیم که فراتر از انتظارات شماست. ما از ابزارها و تکنیک های مبتنی بر تحقیق برای کمک به شما برای دستیابی به بهترین نتایج برای خود و سازمانتان استفاده می کنیم.
 • ما برای روابط طولانی مدت با مشتریان خود ارزش قائل هستیم. ما همیشه آماده حمایت از شما و ارائه نظرات و پیشنهادات هستیم.

امروز با ما تماس بگیرید

اگر به خدمات داستان سرایی داده ما علاقه مند هستید یا می خواهید در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در رشد کسب و کارتان با داده کمک کنیم بیشتر بدانید، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم.